Bedrijfsprofiel
D.A. Jansen Holding B.V.
ActiefBesloten vennootschap met gewone structuur · Hoofdvestiging
Weverij 20, 7122 MS Aalten
Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie-adviesbureaus)
Gevestigd sinds
28 juni 2018
Aalten · Gelderland
Kerngegevens
- KvK-nummer
- 72007613
- Vestigingsnummer
- 000040149757
- Type vestiging
- Hoofdvestiging
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met gewone structuur
- Status
- Actief
- Plaats
- Aalten
- Activiteit
- Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie-adviesbureaus)
- Startdatum
- 28 juni 2018
D.A. Jansen Holding B.V. is gevestigd in Aalten en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie-adviesbureaus). Bij D.A. Jansen Holding B.V. is één persoon werkzaam. D.A. Jansen Holding B.V. is opgericht op 28 juni 2018 en bestaat daarmee al zo'n 8½ jaar. De rechtsvorm van deze onderneming is een Besloten vennootschap met gewone structuur.
Op het vestigingsadres van D.A. Jansen Holding B.V. zijn in totaal 3 bedrijven gevestigd. In de directe omgeving van dit bedrijf zijn geen andere bedrijven gevestigd.
Contactgegevens
Let op: dit bedrijf heeft de Non-Mailing-Indicator aan staan en mag dus NIET benaderd worden met fysieke post of huis-aan-huis bezoek voor reclamedoeleinden.
- Telefoonnummer
Datums
- Datum oprichting akte
- 28 juni 2018
Personeel
- Werkzame personen
- 1 persoon
- Laatst bekende opgave, peildatum 28 juni 2018. Kan inmiddels verouderd zijn.
- Werkzaam, meer dan 15 uur per week
- 1
- Personen die meer dan 15 uur per week werkzaam zijn, zoals in de bron opgegeven.
- Economisch actief
- Ja
- Bedrijven waar een of meerdere mensen per week 15 uur of langer werken, worden economisch actief genoemd.
Import / export
- Actief in import
- Nee
- Actief in export
- Nee
Financieel
- Geplaatst kapitaal
- € 123.000
- Gestort kapitaal
- € 123.000
Namen
- Statutaire naam
- D.A. Jansen Holding B.V.
- Zaaknaam
- D.A. Jansen Holding B.V.
- Handelsnamen
- D.A. Jansen Holding B.V.
Branche
Relaties
Er zijn 3 bedrijven bekend in de concernboom van D.A. Jansen Holding B.V.. Bekijk alle bekende aandeelhouders, dochterondernemingen, functionarissen, bestuurders en eigenaren op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nlMutaties
Er zijn 3 mutaties bekend voor D.A. Jansen Holding B.V.. Bekijk het volledige historische overzicht op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nlOp hetzelfde adres
Er zijn 2 andere bedrijven gevestigd op het adres van D.A. Jansen Holding B.V.. Bekijk alle bedrijven op dit adres op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nl