Naar inhoud
BedrijvenMonitor

Bedrijfsprofiel

i-Sago b.v.

Actief

Besloten vennootschap met gewone structuur · Hoofdvestiging

Molensteeg 8, 5151 AA Drunen

Ontwerpen van computerprogramma’s

Gevestigd sinds

30 juli 2015

Drunen · Noord-Brabant

Kerngegevens

KvK-nummer
63893010
Vestigingsnummer
000032764758
Type vestiging
Hoofdvestiging
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met gewone structuur
Status
Actief
Plaats
Drunen
Activiteit
Ontwerpen van computerprogramma’s
Startdatum
30 juli 2015

i-Sago b.v. is gevestigd in Drunen en is actief in 3 branches waaronder Ontwerpen van computerprogramma’s. Bij i-Sago b.v. zijn geen werkzame personen. i-Sago b.v. heeft zich gevestigd op 30 juli 2015 en bestaat daarmee al zo'n 11½ jaar. De rechtsvorm van deze onderneming is een Besloten vennootschap met gewone structuur.

Op het vestigingsadres van i-Sago b.v. zijn in totaal 4 bedrijven gevestigd. In de directe omgeving van dit bedrijf zijn geen andere bedrijven gevestigd.

Contactgegevens

Let op: dit bedrijf heeft de Non-Mailing-Indicator aan staan en mag dus NIET benaderd worden met fysieke post of huis-aan-huis bezoek voor reclamedoeleinden.

Vestigingsadres
Molensteeg 8, 5151 AA Drunen
Correspondentieadres
Molensteeg 8, 5151 AA Drunen
Telefoonnummer

Datums

Datum oprichting akte
30 juli 2015

Personeel

Werkzame personen
0 personen
Laatst bekende opgave, peildatum 11 augustus 2015. Kan inmiddels verouderd zijn.
Werkzaam, meer dan 15 uur per week
0
Personen die meer dan 15 uur per week werkzaam zijn, zoals in de bron opgegeven.
Economisch actief
Ja
Bedrijven waar een of meerdere mensen per week 15 uur of langer werken, worden economisch actief genoemd.

Import / export

Actief in import
Nee
Actief in export
Nee

Financieel

Geplaatst kapitaal
€ 100
Gestort kapitaal
€ 100

Namen

Statutaire naam
i-Sago b.v.
Zaaknaam
i-Sago b.v.
Handelsnamen
i-Sago B.V. · i-Sago b.v.

Branche

Relaties

Er zijn 2 bedrijven bekend in de concernboom van i-Sago b.v.. Bekijk alle bekende aandeelhouders, dochterondernemingen, functionarissen, bestuurders en eigenaren op Handelsdata.nl.

Bekijk op Handelsdata.nl

Mutaties

Er is 1 mutatie bekend voor i-Sago b.v.. Bekijk het volledige historische overzicht op Handelsdata.nl.

Bekijk op Handelsdata.nl

Op hetzelfde adres

Er zijn 3 andere bedrijven gevestigd op het adres van i-Sago b.v.. Bekijk alle bedrijven op dit adres op Handelsdata.nl.

Bekijk op Handelsdata.nl