Bedrijfsprofiel
Labonovum B.V.
OpgehevenBesloten vennootschap met gewone structuur · Nevenvestiging
Wilhelminalaan 10, 1815 JC Alkmaar
Biotechnologisch speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van medische producten en farmaceutische processen en van voeding
Gevestigd vanaf
24 april 2015
Alkmaar · Noord-Holland
Dit bedrijf is opgeheven
Opgeheven op 15 juli 2024. Uitgeschreven op 13 januari 2026. Dit is een historische registratie: de gegevens hieronder zijn de laatst bekende.
Kerngegevens
- KvK-nummer
- 63191490
- Vestigingsnummer
- 000032132271
- Type vestiging
- Nevenvestiging
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met gewone structuur
- Status
- Opgeheven
- Plaats
- Alkmaar
- Activiteit
- Biotechnologisch speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van medische producten en farmaceutische processen en van voeding
- Startdatum
- 24 april 2015
Labonovum B.V. was gevestigd in Alkmaar en was actief in de branche Biotechnologisch speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van medische producten en farmaceutische processen en van voeding. Bij Labonovum B.V. waren geen werkzame personen. Labonovum B.V. is opgericht op 24 april 2015 en is een Besloten vennootschap met gewone structuur. Labonovum B.V. is opgeheven op 15 juli 2024. Het is uitgeschreven op 13 januari 2026.
Op het vestigingsadres van Labonovum B.V. is nog één ander bedrijf gevestigd. In de directe omgeving van dit bedrijf zijn geen andere bedrijven gevestigd.
Contactgegevens
- Telefoonnummer
- Website
- www.labonovum.nl
Datums
- Datum oprichting akte
- 24 april 2015
- Datum opheffing
- 15 juli 2024
- Datum uitschrijving
- 13 januari 2026
- Datum waarop de inschrijving is beëindigd volgens de bron; kan afwijken van de opheffingsdatum.
Personeel
- Werkzame personen
- 0 personen
- Laatst bekende opgave, peildatum 24 april 2015. Kan inmiddels verouderd zijn.
- Werkzaam, meer dan 15 uur per week
- 0
- Personen die meer dan 15 uur per week werkzaam zijn, zoals in de bron opgegeven.
- Economisch actief
- Nee
- Bedrijven waar een of meerdere mensen per week 15 uur of langer werken, worden economisch actief genoemd.
Import / export
- Actief in import
- Nee
- Actief in export
- Nee
Financieel
- Geplaatst kapitaal
- € 4
- Gestort kapitaal
- € 4
Namen
- Statutaire naam
- Labonovum B.V.
- Zaaknaam
- Labonovum B.V.
- Handelsnamen
- Labonovum B.V.
Branche
Relaties
Er zijn 4 bedrijven bekend in de concernboom van Labonovum B.V.. Bekijk alle bekende aandeelhouders, dochterondernemingen, functionarissen, bestuurders en eigenaren op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nlMutaties
Er zijn 35 mutaties bekend voor Labonovum B.V.. Bekijk het volledige historische overzicht op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nlOp hetzelfde adres
Er is 1 ander bedrijf gevestigd op het adres van Labonovum B.V.. Bekijk alle bedrijven op dit adres op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nl