Bedrijfsprofiel
Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.
ActiefBesloten vennootschap met gewone structuur · Hoofdvestiging
Min. Goselinglaan 7, 5103 BH Dongen
Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies
Gevestigd sinds
8 september 2016
Dongen · Noord-Brabant
Kerngegevens
- KvK-nummer
- 66807891
- Vestigingsnummer
- 000035400978
- Type vestiging
- Hoofdvestiging
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met gewone structuur
- Status
- Actief
- Plaats
- Dongen
- Activiteit
- Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies
- Startdatum
- 8 september 2016
Zwekars Milieu Calamiteiten B.V. is gevestigd in Dongen en is actief in de branche Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies. Bij Zwekars Milieu Calamiteiten B.V. is één persoon werkzaam. Zwekars Milieu Calamiteiten B.V. heeft zich gevestigd op 8 september 2016 en bestaat daarmee al ruim 10 jaar. De rechtsvorm van deze onderneming is een Besloten vennootschap met gewone structuur.
Op het vestigingsadres van Zwekars Milieu Calamiteiten B.V. is nog één ander bedrijf gevestigd. In de directe omgeving van dit bedrijf zijn geen andere bedrijven gevestigd.
Contactgegevens
Let op: dit bedrijf heeft de Non-Mailing-Indicator aan staan en mag dus NIET benaderd worden met fysieke post of huis-aan-huis bezoek voor reclamedoeleinden.
Datums
- Datum oprichting akte
- 8 september 2016
Personeel
- Werkzame personen
- 1 persoon
- Laatst bekende opgave, peildatum 9 september 2016. Kan inmiddels verouderd zijn.
- Werkzaam, meer dan 15 uur per week
- 1
- Personen die meer dan 15 uur per week werkzaam zijn, zoals in de bron opgegeven.
- Economisch actief
- Ja
- Bedrijven waar een of meerdere mensen per week 15 uur of langer werken, worden economisch actief genoemd.
Import / export
- Actief in import
- Nee
- Actief in export
- Nee
Financieel
- Geplaatst kapitaal
- € 100
- Gestort kapitaal
- € 100
Namen
- Statutaire naam
- Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.
- Zaaknaam
- Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.
- Handelsnamen
- Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.
Branche
- Nevenbranche
- Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies (SBI code: 71120)
Wat betekent een SBI-code? SBI-code opzoeken
Relaties
Er zijn 2 bedrijven bekend in de concernboom van Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.. Bekijk alle bekende aandeelhouders, dochterondernemingen, functionarissen, bestuurders en eigenaren op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nlMutaties
Er is 1 mutatie bekend voor Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.. Bekijk het volledige historische overzicht op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nlOp hetzelfde adres
Er is 1 ander bedrijf gevestigd op het adres van Zwekars Milieu Calamiteiten B.V.. Bekijk alle bedrijven op dit adres op Handelsdata.nl.
Bekijk op Handelsdata.nl